TDK B85321A2502Y160
Feedthrough Filters, Rated Current=16A Rated Voltage=250V AC, Capacitance=2 x 0.0025μF
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B85321A2502Y160 herunter.
TDK
Datasheet13 SeitenVor 5 Jahren
IHS
_legacy Avnet
EPCOS
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Introduction Date2002-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B85321A2502Y160, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 16A 250VAC/600VDC Threaded Stud Wall Mount
Single Phase EMI Filter, 250V, 50HzHz
FILTER, FEED THROUGH, 2500PF, 16A, CAN;
TDK B85321A2502Y160 EMI Filter
CAP FEEDTHRU 2500PF 600V AXIAL
EMC FEEDTHRU FILTER 2 X 2500PF