TDK B84143A0035R107
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-Lines(520V), Rated Current: 35A, Book type
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B84143A0035R107 herunter.
TDK
Datasheet18 SeitenVor 4 Jahren
TME
Lieferkette
Introduction Date2016-07-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B84143A0035R107, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Line Filter 35A 1.7mOhm 300VAC/520VAC Terminal Block Chassis Mount
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 35A, 520VAC;
TDK B84143A0035R107 EMC Filter
LINE FILTER 520/300VAC 35A CHAS
3-LINE EMC FILTER 35A 300/520V
Power Line Filter, 3 Phase, 35A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:35A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B84143A0035R107.