TDK B82734R2172B030
General Purpose Inductor, 0.027uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82734R2172B030 herunter.
TME
Datasheet7 SeitenVor 9 Jahren
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
Farnell
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 0.027uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 900mA 750mOhm 10kHz 24mm
TE ConnectivityRN112-0.5-02
Common Mode Choke Through Hole Power Line 500mA (Typ) 2 Lines 1.25 Ohm (Typ) -40°C ~ 125°C
TDK B82731M2701A030 B82731 Line choke SMD 27 mH 1000 mΩ 0.7 A 1 pc
TE ConnectivityRN214-0.8-02
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 800mA 500mOhm DCR Thru-Hole
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B82734R2172B030, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Line Chokes, L=27mH Rated current=1.7A, LxWxT:32.5mmx21mmx31mm
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 1.7A 0.32Ohm DCR Thru-Hole Box
250V 1.7A 2 27mH@ 10kHz 320m¦¸(Typ) , 32.5mm*21mm*31mm
27mH@10kHz 320m惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 1.7A 320mOhm 10kHz 32.5mm
Choke, Common Mode, 27 mH, 1.7 A
Choke, 27Mh, 1.7A, 50%/-30%, Surface Mount-Smd; Dc Current Rating:1.7A; Product Range:B82734R Series; Case Dimensions:32.5Mm X 21Mm X 31Mm; Inductance:27Mh Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82734R2172B030
CHOKE, COMMON MODE, 2X27MH, 1.7A; Inductance: 27mH; Rated Current: 1.7A; Product Range: B82734R Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Climatic Category: 40/125/56; Core Material: Ferrite; DC Current Max: 1.7A; DC Current Rating: