TDK B82732F2901B001
Ind Power Choke 27mH -30% to 50% 10KHz Ferrite 0.9A Pin Box
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82732F2901B001 herunter.
Burklin Elektronik
Datasheet6 SeitenVor 12 Jahren
Newark
Future Electronics
Arrow Electronics
EPCOS
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 900mA 750mOhm 10kHz 24mm
TDK B82731M2701A030 B82731 Line choke SMD 27 mH 1000 mΩ 0.7 A 1 pc
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.7A 1Ohm DCR Thru-Hole Tray
TE ConnectivityRN112-0.5-02
Common Mode Choke Through Hole Power Line 500mA (Typ) 2 Lines 1.25 Ohm (Typ) -40°C ~ 125°C
TE ConnectivityRN214-0.8-02
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 800mA 500mOhm DCR Thru-Hole
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B82732F2901B001, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.9A 0.77Ohm DCR Thru-Hole Box
Radial Radial 4 Ferrite Common Mode Choke 900mA 770mOhm 10kHz 24.5mm
Power Line Chokes, L=27mH Rated current=0.9A, LxWxT:24.5mmx14.5mmx13.5mm
Common Mode Choke, 27000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
250V 900mA 2 27mH@ 10 kHz 770m¦¸(Typ) , 24.5mm*14.5mm*13.5mm
CMC 27MH 900MA 2LN TH / 27 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 770mOhm (Typ)
Power line choke, radial, 57 mH, 900 mA, B82732F2901B001
COMMON MODE CHOKE, 27MH, 0.9A;
Choke, Frame Core, 27Mh, 0.9A; Inductance:27Mh; Inductance Tolerance:+30%, -50%; Dc Resistance Max:0.77Ohm; Dc Current Rating:900Ma; Inductor Case Style:Through Hole; No. Of Pins:4; Core Material:Ferrite; Svhc:No Svhc (19-Dec-2011); Rohs Compliant: Yes |Epcos B82732F2901B001.