TDK B82731T2551A020
39 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 550mA DCR 2.2Ohm (Typ)
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82731T2551A020 herunter.
Burklin Elektronik
Datasheet7 SeitenVor 27 Jahren
EPCOS
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Tray Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 700mA 1.1Ohm 10kHz 24mm
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 600mA 1.5Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.4A 2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
TE ConnectivityRN114-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN214-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 56mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B82731T2551A020, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Line Chokes, L=39mH Rated current=0.55A, LxWxT:21.5mmx13.5mmx21.1mm
Power line choke, radial, 39 mH, 550 mA, B82731T2551A020
General Purpose Inductor, 39000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
39mH@10kHz 2.2惟 2 Common Mode Filters ROHS
IND PWR LINE CHOKE 39MH -30%/+50% 10KHZ 550MA
EPCOS 39 mH, B82731T, 550mA, , 10mm
EPCOS B82731T2551A020 パワーラインチョーク
CHOKE, E CORE, 39MH, 0.55A; Inductance:39mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; DC Resistance Max:2.2ohm; DC Current Rating:550mA; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:Through Hole; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; DC Current Max:550mA; Inductor Type:Power Line Choke; Resistance:2.2ohm