TDK B82731T2351A020
Power Line Chokes, L=68mH Rated current=0.35A, LxWxT: 21.5mmx13.5mmx21.1mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82731T2351A020 herunter.
TDK
Datasheet7 SeitenVor 27 Jahren
Farnell
EPCOS
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Power Line Choke, Ring Core, 68Mh, 0.2A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82720H0015A035
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B82731T2351A020, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Choke, Common Mode, 68 mH, 350 mA
General Purpose Inductor, 68000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
4.4惟 2 Common Mode Filters ROHS
Tray Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 350mA 4.4Ohm 10kHz 21.5mm
CHOKE, E CORE, 68MH, 0.35A; Inductance:68mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; DC Resistance Max:4.4ohm; DC Current Rating:350mA; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:Through Hole; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; DC Current Max:350mA; Inductor Type:Power Line Choke; Resistance:4.4ohm
CHOKE, E CORE, 68MH, 0.35A; Inductance: 68mH; Rated Current: 350mA; Product Range: B82731T Series; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 350mA; DC Current Rating: 350mA; DC Resistance Max: 4.4ohm;