TDK B82721A2501N001
Common Mode Chokes Dual 18mH 10kHz 500mA 1.4Ohm DCR Thru-Hole Box
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82721A2501N001 herunter.
TDK
Datasheet9 SeitenVor 9 Jahren
Newark
Farnell
EPCOS
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 1.4Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B82721A2501N001, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Common Mode Choke, 18000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MA DC CURRENT Common Mode Choke 500mA 1.4Ohm 10kHz 17.9mm