TDK B57891M0103J151
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B57891M0103J151 herunter.
IHS
Datasheet28 SeitenVor 13 Jahren
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2015-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
NTC THERMISTOR FOR TEMPERATURE MEASUREMENT NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 10K Ohm 10% 2-Pin Radial 3950K >= -3.5 Bulk Automotive
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3103JB0 NTC-Resistor wired up
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin Radial 3977K -4.5 to -4 T/R
THERMISTOR, NTC, 10K, 3PER, RADIAL; Thermistor Type:NTC; Resistance:10kohm; Ther
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B57891M0103J151, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
THERMISTOR NTC 10KOHM 3950K DISC
NTC THERMISTOR M 891/10 K/J151 5 %