TDK B32562H6105K000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B32562H6105K000 herunter.
TDK
Datasheet46 SeitenVor 7 Jahren
Ciiva
EPCOS
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
PanasonicECQ-E2W105KH
Cap Film 1uF 450V PET 10% (18.2 X 8.5 X 16.9mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Cap Film 1uF 450V PET 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 1uF 450V PET 10%( 18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E4105KF
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 18mm) Radial 22.5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR60MN4100AA30K
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B32562H6105K000, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cap Film 1uF 400V PET 10% (16.5 X 10.9 X 12.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Bulk
Cap, 1Uf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32562H6105K000
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 400V DC, 10.9mm(W) x 12.5mm(H) x 16.5mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1muF 200V