TDK B32560J0225K000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B32560J0225K000 herunter.
Burklin Elektronik
Datasheet46 SeitenVor 7 Jahren
Newark
Farnell
Ciiva
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount, 2828
Yageo GroupRSBCC4220Z310K
Cap Film 2.2uF 50V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Cap Film 2.2uF 63V PET 10% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B32560J0225K000, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cap Film 2.2uF 63VDC/40VAC PET 10% 9 X 6.5 X 8.2mm RDL 7.5mm Bulk
Film Capacitor, B32560 Series, 2.2 F, 10%, Pet (Polyester), 63 V
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 2.2uF, 63V DC, 6.5mm(W) x 8.2mm(H) x 9mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 2.2muF 63V
CAP, 2.2µF, 63V, 10%, PET; Capacitance: 2.2µF; Voltage Rating: 63V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32560 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial Le