Tai Tech ACM 4532F2NV-510T02-D
Common Mode Filter FILTER_4.5X3.2MM_SM 2.8KΩ@10MHz 230mA 1Ω
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.28%
Lieferkette
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Tai Tech ACM 4532F2NV-510T02-D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
SMD,4.5x3.2x2.8mm Common Mode Filters ROHS
50V 200mA 2 1K¦¸ 1¦¸ 4.5mm*3.2mm*2.8mm
CMC 51UH 230MA 2LN 2.8 KOHM SMD