Susumu PRL1632-R024-F-T5
Fixed Resistor, Thin Film, 1W, 0.024ohm, 0.1549V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Susumu PRL1632-R024-F-T5 herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 2 Jahren
Newark
Susumu SCT
Future Electronics
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ8CWFR024V
Res Thick Film 1206 24m Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
PanasonicERJ8CWFR022V
Res Thick Film 1206 0.022 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8CWFR025V
Res Thick Film 1206 0.025 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Metal Strip 1206 0.025 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Metal Alloy 1206 0.025 Ohm 1% 1W ±50ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.025ohm, 0.1581V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Beschreibungen
Beschreibungen von Susumu PRL1632-R024-F-T5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
PRL Series 1206 1 W 0.024 Ohms 1 % SMT Thin Film Current Sense Resistor
Low Resistance Chip Resistor, 1206, RoHS
Susumu SCT
Current Sense Resistor, 0.024 Ohm, 1W, 1%; Resistance:0.024Ohm; Product Range:Prl Series; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Technology:Thin Film; Product Length:3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Susumu PRL1632-R024-F-T5