Sunlord MWLA0503S-4R7MT
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 2220
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2025-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Sunlord MWLA0503S-4R7MT, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 4.7UH 4.6A 53 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 53MOHM 6000MA