STMicroelectronics L4931CD33-TRY
IC REG LDO 3.3V 0.25A 8SO / LDO Regulator Pos 3.3V 0.25A Automotive 8-Pin SO N T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für STMicroelectronics L4931CD33-TRY herunter.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet32 SeitenVor 8 Jahren
SHENGYU ELECTRONICS
Factory Futures
iiiC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-19.05%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
SnapEDA
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Morocco
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1980-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
STMicroelectronicsL4931CD50-TR
L4931 Series 300 mA 5 V Fixed Output VLDO Regulator with Inhibit - SOIC-8
STMicroelectronicsL4931CD120-TR
L4931 Series 300 mA 12 V Fixed Output VLDO Regulator with Inhibit - SOIC-8
STMicroelectronicsL4931CD35-TR
Very low drop voltage regulators with inhibit | IC REG LDO 3.5V 0.25A 8-SOIC
Beschreibungen
73dB~55dB(120Hz~10kHz) 1mA Fixed 250mA 1 3.3V 2V 3.3V 20V 820mV@ 250mA 38mV 20mV SOIC-8 , 1.65mm
Very low drop voltage regulators with inhibit
稳压器, LDO, 固定, 3.3V, 0.25A, -40 至 125度 C;
Linear Vr |Stmicroelectronics L4931CD33-TRY
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8-SOIC
L4931 Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature voltage regulator linear 400mV 4.9mm 250mA -40C~125C
LDO, FIXED, 3.3V, 0.25A, -40 TO 125DEG C;