SSI Technologies MG-100-A-9V-R
Digital Test Pressure Gauge, 0 to 100 psi, 3 in Dial, 1/4 in NPT, Bottom Location, ABS Case Material
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+150%
Verwandte Teile
HoneywellMLH100PGM01B
Sensor, Pressure, 100 Pressure Range, 4-20mA Output, 3m Cable Connector
HoneywellMLH100PGB06A
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 100psi Vented Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH100PGL06A
Sensor, Pressure, 100 Pressure Range, 0.5-4.5Vdc Ratiometric, 1m Cable Connector
Beschreibungen
Beschreibungen von SSI Technologies MG-100-A-9V-R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
SENSOR DIGITAL GAUGE 100PSI LCD
DIGITAL GAUGE 100PSI 9V 14 NPT LCD