SiTime SIT1602BC-23-18S-54.000000
Oscillator MEMS 54MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin PQFN SMD Bulk
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für SiTime SIT1602BC-23-18S-54.000000 herunter.
IHS
Datasheet18 SeitenVor 3 Jahren
SiTime Direct
Lieferkette
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2017-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
"Low Power, Standard Frequency Oscillator"
MEMS OSC XO 54.0000MHZ H/LV-CMOS