Bel Fuse SCRH125B-120
Fixed Ind 12UH 5.22A 27 Mohm SMD
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bel Fuse SCRH125B-120 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Sager Electronics
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 4A 0.027Ohm DCR 4949 T/R
Inductor Power Wirewound 12uH 20% 1KHz Ferrite 3.8A 48mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A 0.035Ohm DCR 4040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 3A 0.038Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 3.8A 0.038Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik74404084120
WE-LQS SMT Semi-Shielded Power Inductor
Beschreibungen
Beschreibungen von Bel Fuse SCRH125B-120, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Inductors - SMD Inductor SMD 12uH 3.50A 27mohms 1KHz
General Purpose Inductor, 12uH, 20%, 1 Element, SMD, 4949