Sensata /Crydom PM2260D50V
RoHS Compliant Active Contactor Screw Solid State Relay Contactor SPST 4V~32VDC 50A
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Sensata /Crydom PM2260D50V herunter.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet7 SeitenVor 9 Jahren
element14 APAC
Master Electronics
X-ON
Newark
Lieferkette
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2015-11-17
Verwandte Teile
Sensata /CrydomA2450
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 AC RoHS Compliant Solid State Relay 80C 90V 22.9mm 0.004A
Sensata /CrydomD2450
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 DC RoHS Compliant Solid State Relay 80C 3V 22.9mm 0.0034A
Schneider Electric6250AXXSZS-DC3
SPST-NO Solid State Relay Screw Panel Mount, Zero Crossing SCR, 50 A, 32 V dc
Sensata /CrydomA2450E
Solid State Relays - Industrial Mount PM IP00 SSR 280VAC / 50A,18-36VAC,ZC
Teledyne RelaysSTH48D50
RELAY 24 TO 600 VAC SOLID STATE 50 A 720 A PANEL MOUNT -40 &DEG C
Teledyne RelaysSH24D50
Relay SSR 13mA 32V DC-IN 50A 275V AC-OUT 4-Pin
Beschreibungen
Beschreibungen von Sensata /Crydom PM2260D50V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Solid State Relays - Industrial Mount 50A 4-32VDC 600VAC .5-3HP kW Scrw Term
PM22 Series 48 to 600 VAC 50 A Panel Mount IP20 Solid State Relay
Relay SSR 15mA 32V DC-IN 50A 600V AC-OUT
Ssr, 48-600Vac, 50A, Panel; Contact Configuration:Spst-No; Load Current:50A; Operating Voltage Max:600Vac; Relay Mounting:Panel Mount; Relay Terminals:Screw; Switching Mode:Zero Crossing; Operating Voltage Min:48Vac Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom PM2260D50V