Schneider Electric W49R1C4VG-12DC-SCO
Power Relay 12VDC 1.35KOhm 10A SPDT(31.1x23.2x34.1)mm Bracket
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Master Electronics
Datasheet2 SeitenVor 21 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Verwandte Teile
TE ConnectivityV23026B1102B201
Electromechanical Relay SPDT 1A 12VDC 1.5KOhm Through Hole
PanasonicDS1E-SL-DC12V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12VDC / General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole
TE ConnectivityV23026D1022B201 X020
Low Signal Relays - PCB 12VDC Non-latching 1 coil lead-free
TE ConnectivityV23026D1022B201
Signal Relay 12VDC 1A SPDT(13.4x10.9x8.2)mm SMD
TE Connectivity / Midtex65312K
Power Relay 12VDC 1.309KOhm 5A SPDT(31.75x19.69x30.48)mm THT General Purpose Relay
PanasonicTK1-L-12V
Signal Relay 12VDC 2A SPDT(10.6x9x4)mm THT
Beschreibungen
Electromechanical Relay SPDT 10A 12VDC 1.35KOhm Bracket Mount
Relay, PCB Enclosed, 10 Amp, SPDT, 12 VDc, 1350 Ohms