Schneider Electric 784XDXM4L-120A
Power Relay Electromechanical General Purpose 120VAC 15A 4PDT Solder/Plug-In Contacts 784 Series
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Schneider Electric 784XDXM4L-120A herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 11 Jahren
Master Electronics
element14 APAC
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-19.86%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2014-09-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Schneider Electric784XDXC-120A
Power Relay 110/120VAC 15A 4PDT(40.6x27.9x39.1)mm Socket
Power Relay 120VAC 10A 4PDT(28x41.5x42.4)mm Socket
POWER/SIGNAL RELAY 4PDT MOMENTARY 2500mW (COIL) 10A (CONTACT) 24VDC (CONTACT) PANEL MOUNT
Electromechanical Relay 4PDT 10A 120VAC 2.2KOhm Through Hole