Schneider Electric 782XDX1M4L-24D
Relay; 3 A; 24 VDC@ 25 C; 4PDT; 650 Ohms@ 25 C; Solder/Plug-In; 0.05 in.
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Schneider Electric 782XDX1M4L-24D herunter.
Master Electronics
Datasheet4 SeitenVor 21 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Mouser
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
Schneider ElectricW78CSX-3
Electromechanical Relay 4PDT 3A 24VDC 650Ohm Plug-In
Schneider Electric782XDX3M4L-12D
Relay; 3 A; 12 VDC@ 25 C; 4PDT; 160 Ohms@ 25 C; Solder/Plug-In; Bifurcated
Schneider Electric782XDX3C-12D
Relay;E-Mech;Control;4PDT;Cur-Rtg 3A;Ctrl-V 12DC;Vol-Rtg 120/240 AC, 28/220 DC
Relay;E-Mech;4PDT;Ctrl-V 110/120VAC;5A;250VAC;Socket Mount;Blade Term;MY Series
Relay;E-Mech;4PDT;Ctrl-V 12VAC;5A;250VAC/30VDC;Socket Mnt;Blade Term;MY Series
HC Series 3 A 4PDT 115 VAC Through Hole Miniature General Purpose Power Relay
Beschreibungen
General Purpose Relays 4PDT 3A MINI POWER
POWER RELAY, 4PDT, 24VDC, 3A, PLUG IN
Low Level - Full Featured Cover
MAGNECRAFT 782XDX1M4L-24D Plug In Relay, 14 Pins, Square, 24VDC. More details: Plug In Relay, 14 Pins, Square Base Type, Contact Rating 3A @ 120/240VAC, 3A @ 30VDC, 24VDC Coil Volts, 4PDT Contact Form, Socket 2A584, 1EGP7, 1EGP8, G0839167, Contact Material Silver Alloy, LED and Mechanical Flag Status Indicator, Manual Push To Test, Features Removable ID Tag, Standards UL Listed, CSA Certified, CE Marked