Schneider Electric 782XDX1M4L-110D
Relay; 3 A; 110 VDC @ 25 degC; 4PDT; 11000 Ohms @ 25 degC; Solder/Plug-In; 0.0
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Schneider Electric 782XDX1M4L-110D herunter.
Master Electronics
Datasheet4 SeitenVor 21 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Beschreibungen
Electromechanical Relay 4PDT 3A 110/125VDC 11KOhm Plug-In
General Purpose Relays 4PDT 3A MINI POWER
Power Relay; Coil Resistance:11000ohm; Contacts:4PDT; Relay Mounting:Plug-In; Coil Voltage DC Max:110V; Contact Carry Current:3A; Relay Options:Indicator Light&Test Button; Relay Terminals:Quick Connect RoHS Compliant: Yes