TE Connectivity FN350-20-29
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Terminal Block Flange Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN350-20-29 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 0 Jahren
Arrow Electronics
element14 APAC
Sager Electronics
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-11.28%
Lieferkette
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity FN350-20-29, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
DC FILTER 1-PH EMC/RFI 250VAC 20A CHASSIS IP21 FN 350 SERIES
Schaffner High Power Filters for Drives
FN350-20-29, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Filter 250VA
Power Line Filters FN350-20/29
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
FN 350-20/29 HIGH POWER FILTER
Filter, 20A, Motor Drive; Current Rating:20A; Voltage Rating:250Vac; Filter Type:Emi, Rfi; Filter Terminals:Safety; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:4.9Ma; Product Range:-; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019); Approval Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN350-20-29