TE Connectivity FN3288-20-33-C35-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 20A 530VAC Terminal Block Flange Mount
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datasheet9 SeitenVor 0 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Country of OriginHungary
Introduction Date2018-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Beschreibungen
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 20A, STB Terminal 33, Cy 4.5uF
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 480VAC 20A TERM 33 CY 4.5UF FN 3288 SERIES
Schaffner FN3288-20-33-C35-R65 EMC滤波器
RS APAC
Power Line Filter, 3 Phase, 20A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:20A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-20-33-C35-R65