TE Connectivity FN3288-20-33-C26-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 20A 530VAC Terminal Block Flange Mount
Datasheet9 SeitenVor 0 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+155%
Lieferkette
Country of OriginHungary
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Beschreibungen
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 20A, STB Terminal 33, Cy 1.5uF
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 480VAC 20A TERM 33 CY 1.5UF FN 3288 SERIES
FN3288-20-33-C26-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
PWR LINE FILTERR 3-PHASE 0HZ/60HZ 20A 530VAC
LINE FILTER 530V/305VAC 20A CHAS
Power Line Filter, 3 Phase, 20A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:20A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-20-33-C26-R65
FN3288-20-33-C26-R65 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3288-20-33-C26-R65 | Internal Number: 818017-SF | FN3288-20-33-C26-R65 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3288-20-33-C26-R65 | Schaffner