TE Connectivity FN3280H-300-99
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 300A 520VAC Quick Connect Flange Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN3280H-300-99 herunter.
Electro Sonic
Datasheet4 SeitenVor 0 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity FN3280H-300-99, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Line Filter, Chassis, General Purpose, 520 VAC, 300 A, Three Phase, 1 Stage, Chassis Mount
Power Line Filters 3-PH NEUTRAL 300A FILTER HI-END
FN3280H-300-99, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
300 AMPRFI FILTER FOR REGENERATION UNITS
3 PHASE NEUTRAL FILTER 20VAC 300A
LINE FILTER 300A CHASSIS MOUNT
Line Filter, 300A, 1Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:300A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Filter Output Terminals:Quick Connect Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3280H-300-99