TE Connectivity FN3270H-400-99
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 400A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN3270H-400-99 herunter.
TME
Datasheet5 SeitenVor 0 Jahren
element14 APAC
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity FN3270H-400-99, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FILTER 3-PH ULTRA-COMPACT EMC/RFI 400A CHASSIS IP01 FN 3270 SERIES
FN 3270 300 Terminal Post Inverters Power Drive Systems EMC/EMI Line Filter 400A 60Hz 300mm 2250V
Power Line Filters 3PHASE 400A RFI - 520VAC
PWR LINE FILTER EMC/RFI 400A 520VAC CHASSIS-MNT
FN3270H-400-99, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RFI Filters for Regeneration Units
3 Phase Compact Filter 520VAC, 40
LINE FILTER 400A CHASSIS MOUNT
Filter, Three Phase, 400A, 520Vac; Current Rating:400A; Voltage Rating:520Vac; Filter Type:Emi, Rfi; Filter Terminals:Quick Connect; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:59.5Ma; Product Range:Fn 3270 Series; Svhc:No Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3270H-400-99