TE Connectivity FN2090LL-30-08
Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 30A 250VAC/250VDC Threaded Stud Chassis Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN2090LL-30-08 herunter.
TME
Sager Electronics
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity FN2090LL-30-08, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FILTER 1-PH CHASSIS 250VAC 30A 2-STAGE LF/HF SCREW LL TYPE FN 2090 SERIES
Power Line Filters 250Vac 30A 1.5mH Screw 2 Stage
FN2090LL-30-08, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 250VAC/VDC 30A CHASS
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FIL
FILTER 1PH CHASSIS 30AMP SCREW
Power Line Filter, Emi, 30A, 250Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:30A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2090LL-30-08