TE Connectivity FN2020-12-06
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Solder Lug Chassis Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN2020-12-06 herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 0 Jahren
Electro Sonic
Burklin Elektronik
TME
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+233%
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity FN2020-12-06, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FILTER AC GENERAL PURPOSE EMI 1 PH OP-V 250VAC 12A CHASSIS MNT FN 2020 SERIES
Single Phase Filter 1-Stage FN2020 12A
FN2020-12-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount AP Fil
Schaffner General Purpose Filters
Power Line Filters FN2020-12/06
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Emi Power Line Filter, 12A, 740Ua; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:12A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Product Range:Fn 2000 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2020-12-06