Samtec ZW-36-14-F-S-810-200
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 20.57 mm, 36 Contacts, Solder, 1 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec ZW-36-14-F-S-810-200 herunter.
Samtec
Verwandte Teile
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole KK Bag
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 36 Contacts, Through Hole, TSW Series
KK 254 Breakaway Header 90° with Friction Lock 36 Circuits 0.38um Gold Selective Plating
Amphenol Communications Solutions77311-118-36LF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
KK 254 Breakaway Header Vertical 36 Circuits 0.76um Gold Selective Plating Mating Pin 8.13mm
Amphenol Communications Solutions77311-818-36LF
77311 Series 36 Position 1 Row 2.54 mm Through Hole Header Connector
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec ZW-36-14-F-S-810-200, die von den Distributoren bereitgestellt werden.