Samtec ZW-20-20-G-S-1015-072
Headers & Wire Housings Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec ZW-20-20-G-S-1015-072 herunter.
Samtec
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Sager Electronics
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Verwandte Teile
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole C-Grid III™ Frame
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole C-Grid III™ Frame
KK 254 Breakaway Header Vertical 20 Circuits 0.38um Gold Selective Plating Mating Pin 6.09mm
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 20 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 1 Rows, 20 Contacts, Through Hole, TMM Series
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec ZW-20-20-G-S-1015-072, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Conn Board Stacker HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole