Samtec ZW-05-08-T-S-330-100
Stacking Board Connector, ZW Series, 5 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec ZW-05-08-T-S-330-100 herunter.
Newark
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Sager Electronics
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity640456-5
Pin Header, Wire-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 5 Contacts, Through Hole Straight, MTA-100 Series
TE Connectivity640457-5
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM / Connector Header Through Hole, Right Angle 5 position 0.100" (2.54mm)
KK 254 Wire-to-Board Header, Vertical, with Friction Lock, 5 Circuits, Tin (Sn) Plating
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 5 position 0.100" (2.54mm)
Pin Header, Square Pin, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 5 Contacts, Through Hole Straight
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 5 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec ZW-05-08-T-S-330-100, die von den Distributoren bereitgestellt werden.