Samtec ZW-04-08-L-D-285-100
Stacking Board Connector, ZW Series, 8 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec ZW-04-08-L-D-285-100 herunter.
Newark
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Sager Electronics
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Verwandte Teile
Connector Unshrouded Header 8 Position 2.54mm Solder Straight Thru-Hole Bag
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 8 Contacts, Through Hole, TSW Series
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Amphenol Communications Solutions75867-132LF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 8 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
Amphenol Communications Solutions75869-132LF
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 8 position 0.100" (2.54mm)
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec ZW-04-08-L-D-285-100, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Conn Board Stacker HDR 8 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk