Samtec TW-10-01-T-D-200-062
Stacking Board Connector, TW Series, 20 Contacts, Header, 2 mm, Through Hole, 2 Rows
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec TW-10-01-T-D-200-062 herunter.
Newark
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Samtec
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Verwandte Teile
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole, TMM Series
10+10 Pos. Male DIL Vertical Throughboard Conn. RoHS Compliant: Yes
Board Connector, 20 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, 0.079 inch Pitch, Solder Terminal, Black Insulator, Receptacle
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole, MTMM Series
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec TW-10-01-T-D-200-062, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
"Flexible Surface Mount Board Stacking Header
Conn Board Stacker HDR 20 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk