Samtec TCSD-20-D-04.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 4 , 101.6 mm, 2 mm, TCSD Series
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec TCSD-20-D-04.00-01-F-N herunter.
Newark
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-92.94%
Verwandte Teile
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 3 , 76.2 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec TCSD-20-D-04.00-01-F-N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
TCSD - Samtec 2mm Tiger Eye™ Female IDC Ribbon Cable Assembly
Cable Assembly Flat Ribbon 0.101m 28AWG IDC Connector to IDC Connector 40 to 40 POS SKT-SKT IDT-IDT Bulk
CABLE ASSY, 40P, IDC RCPT-RCPT, 101.6MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-20-D-04.00-01-F-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 40Pos, 4"; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:4"; Cable Length - Metric:101.6Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mmrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-20-D-04.00-01-F-N