Samtec TCSD-20-D-03.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 3 , 76.2 mm, 2 mm, TCSD Series
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec TCSD-20-D-03.00-01-F-N herunter.
Newark
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 3 , 76.2 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec TCSD-20-D-03.00-01-F-N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.076m 28AWG 40 POS IDC Connector to 40 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
CABLE ASSY, 40POS, IDC RCPT-RCPT, 76.2MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-20-D-03.00-01-F-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 40Pos, 3"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:3"; Cable Length - Metric:76.2Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-20-D-03.00-01-F-N