Samtec TCSD-10-D-12.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec TCSD-10-D-12.00-01-F-N herunter.
Technical Drawing3 SeitenVor 10 Jahren
TME
3-Monats-Trend:
-4.02%
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec TCSD-10-D-12.00-01-F-N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cable Assembly 0.304m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 20P, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-D-12.00-01-F-N