Samtec TCSD-10-D-10.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec TCSD-10-D-10.00-01-F-N herunter.
Technical Drawing3 SeitenVor 10 Jahren
TME
3-Monats-Trend:
-0.36%
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec TCSD-10-D-10.00-01-F-N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.254m 28AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
Cable Assembly, 20 Conductor(s), 28AWG, 300V, Flat Cable
CABLE ASSY, 20POS, IDC RCPT-RCPT, 254MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-10-D-10.00-01-F-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 20P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-D-10.00-01-F-N