Samtec TCSD-05-D-24.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Ways, 24 , 609.6 mm, 2 mm, Tiger Eye TCSD
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec TCSD-05-D-24.00-01-F-N herunter.
Newark
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
TME
Samtec
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+18.50%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 2 ", 50.8 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec TCSD-05-D-24.00-01-F-N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Idc Socket Cable Assemblies Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-05-D-24.00-01-F-N
CABLE ASSY, 10P IDC RCPT-RCPT, 609.6MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 10Ways; Cable Length - Imperial: 24"; Cable Length - Metric: 609.6mm; Connector Pitch: 2mm; Cable Pitch: 1mm;