Samtec FJH-40-R-02.50-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec FJH-40-R-02.50-4 herunter.
Samtec
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Technical Drawing3 SeitenVor 9 Jahren
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-27.14%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec FJH-40-R-02.50-4, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cable Assembly 0.06m 0.5mm 40 to 40 POS FFC to FFC Bulk
No. Of Conductors:40Conductor; Pitch Spacing:0.5Mm; Contact Orientation:opposite Sided Contacts; Cable Length - Imperial:2.5"; Cable Length - Metric:63.5Mm; Jacket Color:-; Product Range:fjh Series Rohs Compliant: Yes