Samtec FFSD-25-D-02.50-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Positions, 2.5 ", 64 mm, 1.27 mm"
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec FFSD-25-D-02.50-01-N herunter.
Electro Sonic
TME
3-Monats-Trend:
-4.35%
Verwandte Teile
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec FFSD-25-D-02.50-01-N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 50 Conductor, 2.5", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:50Positions; Cable Length - Imperial:2.5"; Cable Length - Metric:64Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-25-D-02.50-01-N