Samtec FFSD-05-D-02.50-01-N
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec FFSD-05-D-02.50-01-N herunter.
Samtec
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Newark
Sager Electronics
3-Monats-Trend:
+67.51%
Verwandte Teile
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec FFSD-05-D-02.50-01-N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cable Assembly 0.06m 30AWG 1.27mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, 10 Positions, 2.5 ", 64 mm, 1.27 mm"
SAMTEC FFSD-05-D-02.50-01-N Ribbon Cable, IDC Receptacle, IDC Receptacle, 10 Ways, 2.5 ", 63.5 mm, 1.27 mm
Cable Assembly, 10 Conductor(s), 30AWG, Flat Cable
CA FLAT 0.06M 30AWG 10 POS IDC CONN TO 10 POS IDC CONN F-F
CABLE ASSY, IDC RCPT-RCPT, 10P, 63.5MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 10Ways; Cable Length - Imperial: 2.5"; Cable Length - Metric: 63.5mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm