Samtec ERF5-040-01-L-D-RA-TR
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Edge Rate Rugged High Speed Socket
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec ERF5-040-01-L-D-RA-TR herunter.
Samtec
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Technical Drawing3 SeitenVor 9 Jahren
Newark
Electro Sonic
element14 APAC
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-33.86%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Verwandte Teile
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Basic Blade & Beam Socket Strip
Board Connector, 60 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, Surface Mount Terminal, Receptacle
Amphenol Communications Solutions10106813-071112LF
MezzoStak 0.5 mm Pitch Hermaphroditic Mezzanine Connector, 70 pos.
CONN RCPT 60POS SMD GOLD / 60 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.40 mm Micro Blade & Beam Ultra Fine Pitch Socket
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec ERF5-040-01-L-D-RA-TR, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Mezzanine Connector, Receptacle, 0.5 mm, 2 Rows, 80 Contacts, Surface Mount Right Angle
Conn High Speed Socket Strip SKT 80 POS 0.5mm Solder RA Side Entry SMD Edge Rate® T/R
SAMTEC - ERF5-040-01-L-D-RA-TR - CONNECTOR, RECEPTACLE, 0.5MM, 80WAY
0.5mm 2 Horizontal attachment SMD,P=0.5mm,Surface Mount锛孯ight Angle Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
ERF5 0.5mm high speed BTB socket, 40P
RS APAC
CONN SOCKET 80POS R/A SMD GOLD
CONNECTOR, RECEPTACLE, 0.5MM, 80WAY; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Rows:2; No. of Contacts:80; Gender:Receptacle; Contact Termination:Surface Mount Right Angle; Contact Plating:Gold; Contact Material:Beryllium Copper; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012); MSL:MSL 1 - Unlimited