Samsung Electro-Mechanics CL21A105KPFNNNE
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, +-15% TC, 1uF, Surface Mount, 0805 inch
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet36 SeitenVor 10 Jahren
Arrow Electronics
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
10V 1uF X5R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1uF 10volts X5R 10%