Samsung Electro-Mechanics RC1005F3093CS
63mW Thick Film Resistors 卤100ppm/鈩 卤1% 309k惟 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0402FR-07309KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 309kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 309K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-07330KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 330kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity4-1676480-9
Res Thick Film 0402 330K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 300kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 330K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 330000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Beschreibungen
309000Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/16W(0.0625W), 0402/1005 (inch/mm), RoHS
Samsung SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 309000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES SMD 309K OHM 1% 1/16W 0402