Samsung Electro-Mechanics CL03C6R2BA3GNNC
Cap Ceramic 6.2pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125C T/R
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet36 SeitenVor 7 Jahren
Future Electronics
Arrow Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2003-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
25V 5.6pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0201 5.6 pF 25 V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL03C060BA3GNNC
Cap Ceramic 6pF 25V C0G 0.1pF SMD 0201 125°C Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL03C6R8BA3GNNC
25V 6.8pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAPACITOR CERAMIC 6PF 25V, C0G/NP0, 0.25pF, 0201, FULL REEL
Beschreibungen
25V 6.2pF 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0201 (0603Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 25V 6.2pF ±0.1pF C0G NP0
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 1.61% +Tol, 1.61% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000062uF, Surface Mount, 0201
CAP CER 6.2PF 25V C0G/NP0 0201