Samsung Electro-Mechanics CIB10P330NC
Ind Chip Bead Mono-Layer 33Ohm 25% 100MHz Ferrite 1A 0603 Paper T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet53 SeitenVor 11 Jahren
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-06-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
80m惟 33惟@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS
FERRITE BEAD 33 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1A, 2 Pin(s)