Renesas XLH730019.660800X
XLH Series 19.6608Mhz 3.3V 100ppm -40 to 85C Oscillator
Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Renesas XLH730019.660800X herunter.
Upverter
Datasheet23 SeitenVor 12 Jahren
Datasheet27 SeitenVor 12 Jahren
IHS
RFMW
Future Electronics
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Renesas XLH730019.660800X, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
XO, 19.6608 MHz, 1,000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±100 ppm, ‐20 to +70 °C, 7.0 x 5.0 mm
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 19.6608MHz Nom
XTAL OSC XO 19.6608MHZ HCMOS SMD