Recom Power R-78W3.3-0.5
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' W SIP3 reg; V. In: 6.5-32; V. Out: 3.3; mA. Out: 500
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Recom Power R-78W3.3-0.5 herunter.
JRH Electronics
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
ODG (Origin Data Global)
RS (Formerly Allied Electronics)
Recom Power
element14 APAC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-2.11%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SMD OF reg; V. In: 5-36; V. Out: 3.3; mA. Out: 500
Texas InstrumentsPT5049N
0.5 A Switching Regulator 950 Khz Switching Freq-max SMA3
Recom PowerRP-243.3S/X2
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP7 5.2kV unreg; V. In: 24; V. Out: 3.3; mA. Out: 303
Texas InstrumentsPT78ST133V
1.5 A SWITCHING REGULATOR 700 kHz SWITCHING FREQ-MAX SMA3
Texas InstrumentsPT78ST133H
Recom PowerRAC04-3.3SC/230
4W AC/DC-Converter 'POWERLINE' 3.75kV reg; V. In: 80-264; V. Out: 3.3; mA. Out: 1200
Beschreibungen
Beschreibungen von Recom Power R-78W3.3-0.5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RECOM DC-DC SWITCHING REGULATOR, 6.5 TO 32V DC INPUT, 3.3V DC OUTPUT, 6 TO 500MA
Switching Regulator, Hybrid, PSMA3
RECOM POWER R-78W3.3-0.5 DC-DC CONVERTER, 3.3V, 0.5A, SIP
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 0.5A 3-Pin Box
DC/DC Converter 6.5 ... 32V 3.3V 500mA
Non-Isolated DC/DC Converters 4.75-32Vin 3.3Vout 500mA
SwitchReg 6.5-32V to 3.3V 0.5A
Recom , R-78W-0.5 , 3.3V , 6.5 ¡ú 32V , 16W
DC/DC Conv 6,5-32:3,3V 0,5A SIP3
Dc-Dc Converter, 3.3V, 0.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:400Mw; Output Current Max:500Ma; Product Range:R-78W Series; Dc/Dc Converter Mounting:Through Hole; Input Voltage Dc Min:4.75V Rohs Compliant: Yes |Recom Power R-78W3.3-0.5