TE Connectivity / Raychem TRF600-150-B-0.5
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 250VDC 40A 1.4W 4s 6Ohm Radial 9 X 4.6 X 9mm Bag
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet1 SeiteVor 16 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Electro Sonic
TE Connectivity
Future Electronics
Mouser
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2008-03-05
Verwandte Teile
TE ConnectivityTR600-150F-EX-2
TR600 Series 250 V 0.15 A Ihold Through Hole Radial PolySwitch Resettable Fuse
TE ConnectivityTR600-150F-EX
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 250VDC 1.4W 5s 6Ohm Radial 13.5 X 6 X 12.6mm Loose
Littelfuse600R150ZR
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 60VDC/600VAC 3A 1W 4s 6Ohm Radial 9 X 4.6 X 12.5mm Ammo
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 250VDC 3A 1W 5s 6Ohm Radial 13.5 X 6 X 12.6mm Bulk
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 60V 1W 5s 6Ohm Radial 13.5 X 6 X 12.6mm T/R
Littelfuse600R150-RBZR
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 60VDC 3A 1W 3s 9Ohm Radial 9 X 4.6 X 12.5mm Ammo
Beschreibungen
TRF600 Series 250 V 0.15 A Ihold Through Hole Radial PolySwitch Resettable Fuse
PTC Resettable Fuse, Through Hole Mount
RESET,60V MAX,3A,0.15A IHOLD, 0.3A ITRIP,RADIAL,BULK,HAZM<TX
FUSE PTC RESETTABLE 250VDC BULK
Trf600-150-B-0.5 |Raychem Te Connectivity TRF600-150-B-0.5
POLYSWITCH PTC RESET 0.15A HOLD